(+420) 731 784 643 info@centrumalma.cz

Implantáty

Lepší život se zubními implantáty

Zubní implantáty jsou nejčastěji titanové šrouby, které se zavedou do čelisti pacienta na místo chybějících zubů, Jedná se o přesný výrobek z medicínského titanu, který tvoří kotvící prvek tam, kde potřebujeme fixovat korunku, případně můstek v čelisti pacienta. Díky jeho univerzálnímu použití se hodí na náhradu jak jednotlivých zubů, tak i několika, případně k rekonstrukci celého chrupu.

Ačkoliv se jedná v mnoha případech o finančně náročnější řešení, často se vyplatí vzhledem k tomu, že není třeba obroušení jinak zdravých zubů ke kotvení klasických můstků, nebo tam, kde by bez použití implantátu pevný můstek ani nebylo možné zhotovit. V moderní podobě se implantáty hodí pro každého zdravého pacienta, bez rozdílu věku. Podmínkou je pouze dostatek kvalitní kosti v místě plánovaného zavedení a schopnost pacienta dodržovat předepsanou péči o implantát a ostatní chrup.

Domluvte si protetické ošetření

O vhodnosti a výhodnosti ošetření za pomocí zubních implantátů vždy s pacientem podrobně probíráme při plánování protetického ošetření. Čím dál častěji implantáty používáme i ke kotvení celkových náhrad, tam kde přirozeně tyto náhrady nedrží, nebo tam, kde si pacient přeje zvýšit komfort s jejich nošením. Pokud chcete vaší situaci zkonzultovat je možné se objednat. Cena konzultace je 550 Kč a bude vám odečtena, pokud dojde na ošetření v naší ordinaci.

Zubní implantáty

Máte zájem o služby v oblasti zubních implantátů? Kontaktujte nás.